Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE16D0T-IT5E має CMOS image sensor матрицю з роздільною здатністю 2 Мп, фокусна відстань 3.6 мм, ІЧ-підсвічування 80 м, перемикання в формати HDCVI, CVBS, AHD, HDTVI, живлення DC 12 В/PoC.at.
Дизайн
Камера виконана в класичному циліндричному формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які екстер’єри.
Характеристики Hikvision DS-2CE16D0T-IT5E
- установка зовні приміщень;
- дротове підключення (коаксіальний кабель);
- матриця CMOS image sensor з роздільною здатністю 2 Мп (1920 x 1080);
- швидкість запису: головний потік 1080p — 25-30 к/с;
- чутливість: 0.01 Лк / F1.2 (AGC вкл), 0 Лк з ІЧ;
- об’єктив з фокусною відстанню 3.6 мм (кут 82.2°);
- режими: день/ніч (ICR) / AGC;
- вбудоване інфрачервоне підсвічування 80 м;
- живлення: DC 12 В/PoC.at;
- відео вихід: 1-канал BNC — HDTVI високої чіткості.
Призначення
Камера відеоспостереження DS-2CE16D0T-IT5E призначена для забезпечення безпеки, віддаленого візуального контролю, для запису відео зображень на відеореєстратор. Підходить для установки зовні квартир, приватних будинків, офісів, магазинів або інших житлових або робочих приміщень.
Налаштування
Відеокамера підтримує управління по багатомовному OSD меню, легко переключається в режими HDCVI, CVBS, AHD, HDTVI.
Комплектація
У комплект DS-2CE16D0T-IT5E входить:
- відеокамера;
- кронштейн для настінної/стельової установки;
- елементи кріплення;
- інструкція з експлуатації.
Сумісність
Відеокамера DS-2CE16D0T-IT5E сумісна з аналоговими відеореєстраторами Hikvision.
Ціна Hikvision DS-2CE16D0T-IT5E
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
Інсталяція
Підключення проводиться за допомогою коаксиального кабелю. Для забезпечення роботи камери відеоспостереження на неї подається напруга від блоку живлення на 12 В.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Нет |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудиовходы | Нет |
| Аудиовыходы | Нет |
| Браузеры | Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera |
| Вандалозащита | Нет |
| Видеовыход | 1xBNC |
| Встроенная грозозащита | Нет |
| Встроенный динамик | Нет |
| Габаритные размеры | 87×82×226 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дальность подсветки | 80 м |
| Датчик движения в камере | программный |
| Диапазон температур | -40...+60°C |
| Дополнительные функции камеры | smart IR |
| Защита от влаги и пыли | IP66 |
| Интеграция с системой Ajax | Нет |
| Класс устройства | эконом |
| Материал корпуса | металл, пластик |
| Место установки | на улице |
| Мобильное приложение | немає |
| Назначение | квартира, дом, дача, офис, магазин, склад, производство, гараж |
| Оптический зум | 1x |
| Особенности | PoC.at |
| Питание от батареек / аккумуляторов | Нет |
| Поддержка PoE | Нет |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Поддержка ОС | Windows, MAC OS, IOS, Android |
| Потоковая передача | 1 поток |
| Потребление | 6 Вт |
| Рабочее напряжение | 12V DC, PoC |
| Разрешение матрицы | 2 Мп |
| Режим «день-ночь» | есть, ICR-фильтр |
| Режимы | день/ніч (ICR) / AGC |
| Светочувствительность | 0.01 Лк (F1.2, AGC вкл), 0 Лк з ІЧ |
| Сетевой выход | Нет |
| Сетевой интерфейс | немає |
| Скорость записи | 1080p - 25 - 30 к/с |
| Слот для карт памяти | Нет |
| Совместимость | з аналоговими відеореєстраторами Hikvision |
| Стандарт видеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговый) |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип PoE | немає |
| Тип карт памяти | немає |
| Тип матрицы | CMOS Image Sensor |
| Тип подключения | проводной |
| Тип подсветки | инфракрасная |
| Тип установки | настенный, потолочный, накладной |
| Тип устройства | аналоговая камера |
| Тревожные входы | Нет |
| Тревожные входы-выходы | Нет |
| Тревожные выходы | Нет |
| Угол обзора | 82.2° |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Форм-фактор | Цилиндр |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цифровой зум | 1x |
- Цена: 1 620 ₴

