-11%

Комплект кабелю SLL-400-PVG (N-Type - QMA) 30 м (2 дроти)
11 000 ₴
9 761 ₴
- В наявності
- Код: BV-002187
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина кабелю | 30 м |
| Тип | Кабель |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (орієнтовно) | 0.1 кг/м |
| Хвильовий опір | 50 ± 2 Ом |
| Коефіцієнт укорочення | 1,176 |
| Матеріал | Алюміній |
| Мін. радіус вигину (монтажний) | 25,4 мм |
| Відносна швидкість (VOP) | 85% |
| Погінна місткість | 78 пФ/м |
| Радіус повторного вигину | 101,6 мм |
| Температурний діапазон | -25°C ... +70°C |
| Тип кабеля | SLL-400-PVG |
| Ефективність екранування | ≥ 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 761 ₴







