Кабель вита пара неекранований, 4-парний кабель (8 жил) категорії 5е, матеріал жили мідь, діаметр 0.48 мм, максимальна частота сигналу 100 МГц, зовнішня оболонка ПВХ, для внутрішнього прокладання, призначений для застосування в локальних мережах, передачі даних. Довжина 1000 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Одескабель |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | UTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27.9 кг |
| Длина | 1000 м |
| Діаметр жили | 0.48 мм |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Оболонка | PVC (полівінілхлорид) |
| Опір кабелю | 96 Ом |
| Прокладання | Внутрішнє |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Тип кабелю | Вита пара |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 23 366 ₴

