
Кабель вита пара UTP CAT5E CU 0.51 LDPE Outdoor багатожильний дріт 7x0.45mm Kraft 305m
8 366 ₴
- Нет в наличии
- Код: 33-00055
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кабель мережевий вита пара UTP неекранований категорії 5e, з багатожильним дротом 7x0.45 мм, для зовнішнього прокладання; для створення мереж 100/1000 Мбіт/с; 4 пари жил, діаметр 0.51 мм; матеріал провідника мідь; ізоляція провідників поліетилен; зовнішня оболонка LDPE (поліетилен низької щільності) чорного кольору; максимальна частота сигналу 100 мГц; опір кабелю 27-28 Ом; довжина бухти 305 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | UTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.9 кг |
| Длина | 305 м |
| Діаметр жили | 0.51 мм |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Оболонка | LDPE (поліетилен) |
| Опір кабелю | 27-28 Ом |
| Прокладання | Зовнішнє |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Силовий елемент | Дріт |
| Тип кабелю | Вита пара |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 366 ₴
