
Кабель вита пара UTP CAT5E CU 0.51mm PVC Indoor Trinix 305m
7 883 ₴
- В наличии
- Код: 33-00047
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кабель мережевий вита пара UTP неекранований категорії 5e, для внутрішнього прокладання; пройшов Fluke-тест; для створення мереж 100/1000 Мбіт/с; 4 пари жил, діаметр 0.51 мм; матеріал провідника мідь; ізоляція провідників поліетилен; зовнішня оболонка PVC (полівінілхлоридний пластикат) сірого кольору; максимальна частота сигналу 100 МГц; опір кабелю 27-28 Ом; технологія намотування REELEX; довжина бухти 305 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | UTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.3 кг |
| Длина | 305 м |
| Діаметр жили | 0.51 мм |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Оболонка | PVC (полівінілхлорид) |
| Опір кабелю | 27-28 Ом |
| Прокладання | Внутрішнє |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Тип кабелю | Вита пара |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 7 883 ₴



