Дизайн
Сенсорний дезінфектор для рук NEOR SD-10 розміщений на металевій стійці з коліщатками, піддоном та інформаційним таблом.
Піддон служить для того, щоб дезінфікуюча речовина не потрапила на підлогу, навіть, якщо людина прибере руки від розпилювача. На табло можна розмістити бідь-яку інформацію чи рекламу.
Живиться дезінфектор від батарейок, то ж немає необхідності розміщувати його поруч з розеткою.
Функціональність
Простий та безпечний для використання дезінфектор на стійці. Виключає ризик інфекційної перехресної контамінації завдяки відсутності контакту рук із дозатором.
Об'єм резервуару заливної системи для антисептичної рідини становить 1 літр.
Об'єм порції 1,2 мл. Є можливість змінити його в більшу або меншу сторону. Автоматичне розпилення спрацьовує на відстані до 12 см. При спрацюванні видається візуальний сигнал. У комплекті ви отримаєте спеціальний ключ для відкривання корпусу. Дезінфектор розміщується на стійці, яка має коліщатка, ємність та інформаційне табло.
Особливості
- Заливна система.
- Сенсор розпилення спрацьовує на відстані до 12 см.
- Живлення від акумуляторів АА.
- Стійка на коліщатках у комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neor |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8,4 кг |
| Высота | 142 см |
| Експлуатація та зберігання | Температура - 10~50 ℃, вологість - 15%~90% |
| Материал корпуса | АВS-пластик |
| Об'єм порції | 1,2 мл |
| Об'єм резервуару | 1 літр |
| Питание | 4 батарейки АА або БП (опційно) |
| Ресурс комплекту живлення | 10000 спрацьовувань |
| Система | Заливна |
| Технология | Сенсорная инфрачервона |
| Тип | Бесконтактный |
| Час реакції спрацьовування | 25 мс |
| Чутливість сенсору | 0 - 12 см |
| Ширина | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 584 ₴





