Darkside 2 Pro Fabric прекрасно поєднує сучасний дизайн і безкомпромісний комфорт. Це крісло стане незамінним супутником як у роботі, так і під час відпочинку, забезпечуючи виняткову зручність і довговічність. Сучасний і стриманий вигляд Darkside 2 Pro ідеально підходить для будь-яких інтер'єрів — від домашнього робочого місця до стильного офісу. Сучасний і стриманий вигляд Darkside 2 Pro ідеально підходить для будь-яких інтер'єрів — від домашнього робочого місця до стильного офісу.
- Повністю пофарбована надійна металева рама гарантує довговічність і стабільність усієї конструкції.
- Підголівна подушка з магнітним кріпленням.
- Наповнена піною ChillFoam з ефектом пам'яті, подушка забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови.
- Посилена база.
- П'ятипроменева основа виготовлена з надміцного полімерного матеріалу та має унікальний дизайн для ще більшої стійкості.
- М'які колеса діаметром 75 мм дбайливо ставляться до підлоги та забезпечують плавне переміщення крісла.
- Магнітні бічні накладки.
- Виконані у фірмовому дизайні, вони легко фіксуються за допомогою магнітного кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 136 см |
| Гарантія(міс) | 24 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Мoдель | Darkside 2 Pro Fabric Grey |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Маса крісла | 24.6 кг |
| Матеріал покриття | Текстиль |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал роликів | Прогумовані |
| Настроювання підлокітників | 3D |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 28 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Межа нахилу спинки | 170° |
| Гранична висота підлокітників | 35 см |
| Гранична висота сидіння | 55 см |
| Розмір сидіння | 54 x 54 см |
| Тип механізму | Газліфт |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина зони плечей | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴






