Технологія AntiVibration: надзвичайно тиха та надійна
Довгоочікуваний момент тиші та спокою легко псується дратівним шумом від сушильної машини, яка трясеться та вібрує під час роботи. З машиною Bosch WQB245B0UA такої ситуації не виникне. Завдяки дизайну бічних стінок машина є стійкішою і краще захищеною від вібрації, а посилена шумоізоляція дбає про тишу у вашій оселі. Насолоджуйтеся спокоєм навіть під час прання.
Система SensitiveDrying: сушіння з турботою про тканину
Система SensitiveDrying піклується про тканину завдяки м'якому теплому повітрю, що поступає з усіх сторін. Всередині барабану розміщені вигнуті лопатки, тому білизна ніколи не лежить плиском і не зминається. Результат: суха та непошкоджена білизна без зайвих складок і загинів.
AutoDry: автоматично визначає, коли завершити сушіння
Просто завантажте до 10 кілограмів білизни в машину, а функція AutoDry висушить тканину до потрібного ступеня, залишаючи її трохи вологою для прасування або ж, навпаки, ідеально сухою, щоб її можна було відразу скласти в шафу. Сенсори постійно вимірюють температуру та вологість, тому тканина не постраждає від нагріву та надмірного сушіння. Бездоганний результат кожного разу!
Програма "Супер": швидке сушіння одягу
Завдяки програмі "Супер 40" ви зможете швидко висушити невелику кількість ваших речей з синтетичних та тонких тканин. Постійний моніторинг ступеня вологості та високоточна система контролю температури допоможуть висушити ваш одяг в найкоротший час, і ви одразу зможете вдягати ваші улюблені речі.
Сушильна машина з найбільш екологічно чистим агентом (R290)
У нашій новій лінійці сушарок з тепловим насосом є новий екологічний охолоджуючий агент R290. Це найекологічніший у світі природний охолоджуючий засіб, доступний на ринку.
Сушильна машина з тепловим насосом та конденсатором SelfCleaning
Сушильні машини з тепловим насосом і самоочисним конденсатором захищають ваш одяг, залишаючись при цьому енергоефективними. Завдяки технології SelfCleaning конденсатор очищується автоматично до чотирьох разів під час процесу сушіння, забезпечуючи максимальну енергоефективність, цикл за циклом. Сушильні машини з тепловим насосом від Bosch працюють ефективно, дбайливо та бездоганно сушать білизну.
Easy Start. Правильна рекомендація для правильної роботи
Вибір правильної програми для вашої сушильної машини може не тільки заплутати, але й призвести до не найкращих результатів. Home Connect з функцією Easy Start позбавляє вас від необхідності вгадувати і завжди рекомендує вам правильну програму — безпосередньо з вашого мобільного пристрою. Єдине, що вам потрібно зробити, це ввести характеристики тканини і встановити цільову температуру сушіння в застосунку Home Connect. Таким чином, ви можете легко вибрати правильну програму і отримати ідеальний результат. Кожного разу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 кг |
| Высота | 84.2 см |
| Гарантія(міс) | 24 |
| Количество оборотов | 1400 об/мин |
| Количество программ | 14 |
| Количество режимов сушки | 14 |
| Мoдель | WQB245B0UA |
| Максимальная загрузка | 9 кг |
| Объем барабана | 112 л |
| Особенности | Блокировка от детей|Звуковой сигнал|Отложенный старт|дисплей: LCD|индикатор заполненности бака для конденсата|сенсор влажности|таймер отсрочки старта |
| Программы | AutoDry, Спортивная одежда, полотенца, постельное белье, рубашки/блузы, синтетика, смешанное белье, супер 40, тонкие ткани, хлопок, эко хлопок |
| Режимы сушки | С тепловым насосом|готово к носке|под утюг |
| Сетевое напряжение | 220-230 В |
| Способ установки | Отдельностоящий |
| Цвет дверцы | Черный |
| Частота сети | 50 Гц |
| Ширина | 59.8 см |
| Энергопотребление | 1.59 кВт/час |
- Цена: 47 999 ₴





