Термінали для реєстрації у системі електронної черги - це ідеальне рішення для організації ефективної та зручної черги у вашому закладі. Незалежно від того, чи це медичний центр, банк, поштове відділення чи будь-який інший бізнес, який вимагає організації черги, наші термінали забезпечать плавний та організований процес обслуговування ваших клієнтів.
Крім сталі, корпуси кіосків виготовляються із застосуванням антивандального загартованого скла.
Термінали відкривають широкі можливості для автоматизації та полегшення взаємодії з клієнтами, покращення обслуговування та забезпечення легкості доступу до інформації та послуг.
Основні переваги наших терміналів включають
Ефективність Швидка та безперебійна реєстрація клієнтів у чергу, що дозволяє зменшити час очікування та підвищити задоволення клієнтів від обслуговування.
Зручність Інтуїтивний і простий у використанні інтерфейс, який дозволяє навіть нездійсненим користувачам швидко та легко зареєструватися у черзі.
Адаптованість Наші термінали можуть бути налаштовані та інтегровані з будь-якою системою управління чергою або інформаційною системою вашого бізнесу.
Надійність Висока якість матеріалів та надійність в роботі забезпечують безперебійну роботу терміналів протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Windows |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований принтер (термінал) | 58 мм |
| Диапазон рабочих температур | 0℃-50℃ |
| Діагональ | 19" |
| Контрастность | 15001 |
| Материал | Сталь SPCC + алюміній |
| Мережа | Wi-fi |
| Модуль клавіатури | Металевий |
| ОЗУ | 8 |
| ПЗУ | SSD256 |
| Питание | AC100~250V 50/60 HZ |
| Порти | RJ45 - 1 шт., USB - 2 шт., VGA - 1 шт., HDMI - 1 шт. |
| Процессор | Intel Core і5-8400 |
| Разрешение | 1280*1024 |
| Робоча вологість | 10%-85% |
| Технология | Ємнісна |
| Угол обзора | 178º |
| Умови застосування | Внутрішній/напіввідкритий |
| Цвет | Чорний&білий&синій |
| Час реакції | 6ms |
| Экран | LCD |
| Яркость | 450cd/m2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 169 795 ₴

