Клас енергоспоживання E Ви отримуєте переваги від оптимального споживання електроенергії та суперекономії порівняно з продуктами нижчого класу. | |
Загальна місткість 268 Місце справді більше не є проблемою, забудьте про тісноту та проблеми з організацією їжі. Епічний простір, який надає вам огляд того, що у вас є в холодильнику та морозильній камері. FrostLess система охолодження За допомогою прихованого випарника технологія Less Frost забезпечує рівномірне та ефективне охолодження, а розморожувати морозилку доведеться набагато рідше. Механічне управління з регульованим термостатом Встановіть температуру в холодильній і морозильній камерах просто і швидко. Світлодіодне освітлення Сучасна світлодіодна лампа, довговічна та ефективна в плані енергоспоживання, забезпечує видимість у будь-якому куточку холодильника. Реверсивні двері Дверцята можуть відкриватися як зліва, так і справа від вашого холодильника. Встановіть їх як забажаєте та відповідно до наявного простору. особливості 3 скляні полки холодильника + відділення для фруктів і овочів 3 шухляди морозильника У вас є просторі та зручні відділення для всіх ваших потреб і завжди достатньо місця. Охолоджує або заморожує продукти та зберігає фрукти та овочі такими ж свіжими та смачними, як і в день, коли їх зібрали. | |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heinner |
| Класс энергопотребления | E |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Тип управления | Механическое |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода в морозильной камере | 13 ч |
| Высота | 170 см |
| Гарантія(міс) | 36 |
| Годовой расход электроэнергии | 221 кВт/год |
| Дверные корзины | 4 шт. |
| Дисплей | Отсутствует |
| Дополнительные функции | Внутреннее освещение, регулируемые ножки, режим суперохлаждение |
| Климатический класс | N (+16°C до +32°C), SN (+10°C до +32°C), ST (+16°C до +38°C) |
| Количество секций в морозильной камере | 3 шт. |
| Контейнер для овощей | 1 шт. |
| Ледогенератор | Лоток |
| Мoдель | HC-V2681SE++ |
| Мощность заморозки (за 24 ч) | 4 кг |
| Общий объем холодильника | 268 л |
| Оснащение | Контейнер для овощей|полка для бутылок|форма для льда |
| Полезный объем морозильной камеры | 84 л |
| Полезный объем холодильной камеры | 184 л |
| Полка для бутылок | В дверях |
| Полки холодильной камеры | 3 шт |
| Система размораживания морозильной камеры | Ручная |
| Система размораживания холодильной камеры | Автоматическая (капельная) |
| Способ установки | Отдельностоящий |
| Также ищут | Большие, встраиваемые большие, высотой 170 см, с морозильной камерой, узкие |
| Тип компрессора | Обычный |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Функция перенавешивание дверей | Да |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Серебристый |
| Ширина | 54 см |
- Цена: 12 999 ₴



