Інверторний двигун Насолоджуйтесь пральною машиною з тривалим терміном служби! Завдяки роботі в електромагнітному полі інверторний двигун гарантує зниження вібрації та зносу. Таким чином, ви маєте більшу надійність, довший термін служби, знижений рівень шуму та енергоефективність, що ви можете побачити на своєму рахунку за електроенергію. Функція попереднього прання За допомогою цієї функції машина інтенсивно пере білизну, щоб покращити ефект прання та краще видалити плями. Ця функція підходить для дуже брудного одягу. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heinner |
| Класс отжима | C |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | C |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 87.5 см |
| Гарантія(міс) | 36 |
| Количество программ | 15 |
| Мoдель | HWM-TL8013IVC++ |
| Максимальная загрузка белья | 8 кг |
| Максимальная скорость отжимания | 1300 об/мин |
| Программы стирки | Быстрая стирка, гигиеничная, деликатная, дополнительное полоскание, предварительная стирка |
| Способ установки | Отдельностоящий |
| Технические особенности | Замок от детей, отсрочка старта |
| Тип | Автомат|полногабаритные 48-65 см |
| Тип загрузки | Вертикальная загрузка |
| Цвет дверцы | Белый |
| Ширина | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 16 499 ₴



