Переваги продукту
• Готовий до використання миттєво, встановлення займе лише 15 хвилин.
• Високоякісне апаратне та програмне забезпечення, ретельно продумане до деталей.
• Закритий корпус для друку високотемпературних філаментів.
• Можливість друку з використанням AMS до 16 кольорів.
• Прискорення до 20000 мм/с², друкує модель “benchy” за 18 хвилин.
• Вбудована камера для віддаленого моніторингу та створення таймлапсів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambu Lab |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія(міс) | 12 |
| Диаметр нити | 1.75 мм |
| Диаметр сопла | 0.4 мм |
| Дисплей | Сенсорный ЖК дисплей |
| Интерфейсы | USB, Wi-Fi |
| Количество печатающих головок | 1 |
| Мoдель | P1S Combo |
| Максимальная рекомендуемая скорость печати | 600 мм/сек |
| Материал для печати | ABS, CR-carbon, PETG, PETG-CF, PLA, PLA-CF, TPU |
| Область построения | 256 x 256 x 256 мм |
| Размеры | 358 x 374 x 498 мм |
| Совместимое ПО | Creality Print|Cura|Prusaslicer|Simplify3D |
| Технология печати | Метод последовательного наплавления (FDM) |
| Типы файлов | .STL, .obj, AMF |
| Толщина слоя | 0.1 - 0.35 мм |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 56 499 ₴





