8 програм:
Освітлення духовки: дає користувачеві можливість спостерігати за ходом приготування, не відкриваючи двері.
Розморожування: циркуляція повітря при кімнатній температурі дозволяє швидке відтавання заморожених продуктів (без використання тепла).
Нижній нагрів - Це ідеально підходить для повільного приготування страв, таких як запіканок, тушкованих страв, випічка і піца тощо.
Вверхній та нижній нагрів.
Помістіть їжу в духовку після того, як вона нагрілася до встановленої температури. Найкращі результати досягаються шляхом розміщення їжі в
центрі духовки.
Конвекція з вентилятором: Поєднання вентилятора і тепла верхнього та нижнього елементів нагріву, забезпечує більш рівномірне проникнення тепла, заощаджує до 30-40% енергії. Страви підрум'яняться зовні і будуть соковитими всередині. Примітка: Ця функція підходить для обсмажування великих шматків м'яса при більш високій температурі.
Гриль- внутрішній елемент гриля включається і вимикається для підтримки температури. Для отримання ідеальної скоринки використовуйте верхній рівень для розміщення маленьких страв і нижній рівеньдля великих страв.
Гриль + верхній нагрів. Ідеально підходить для приготування великих шматків м'яса. Під час приготування утримайтеся від відкриття дверей духовки. Розташуйте їжу якомога вище.
Гриль з обдуванням.
Завдяки циркуляції гарячого повітря температура в духовці буде вищою у верхній частині. Ця функція підходить для приготуваання на грилі і запікання великих шматків м'яса при високій температурі. Попередній нагрів духовки не потрібен.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interline |
| Класс энергопотребления | A |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Да |
| Тип гриля | электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 36 кг |
| Габариты | 60 х 60 х 59.5 см |
| Дополнительные функции | Таймер, верхний нагрев, верхний нагрев + гриль + конвекция, гриль, гриль с обдувом, конвекция, нижний нагрев, размораживание, термостат |
| Количество программ | 9 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Мoдель | KTN 280 MRN XA |
| Мощность гриля | 1750 Вт |
| Объем | 65 л |
| Особенности | Защита от детей|Таймер|амортизация дверцы|блокировка панели управления|звуковой сигнал окончания работы|съёмное стекло|тангенциальный вентилятор|утапливаемые регуляторы |
| Подсветка | Да |
| Система очистки | Легкая очистка |
| Также ищут | Недорогие, с грилем, с конвекцией, с таймером, с телескопическими направляющими |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | Телескопические |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
- Цена: 9 399 ₴










