Морозильна камера Heinner HFF-V188E++, 188 л, 6 ящиків, клас E, механічне керування, H 145,5 см, сріблястий клас енергоспоживання E Ви отримуєте переваги від оптимального споживання електроенергії та суперекономії порівняно з продуктами нижчих класів. Загальний об’єм 187 л Ємність 187 л, яка стане в нагоді в будь-якому домі, дозволить вам насолоджуватися улюбленими стравами цілий рік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heinner |
| Климатический класс | T, SN |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 44 кг |
| Время сохранения температуры без электроэнергии | 14 часов |
| Высота | 145.5 см |
| Гарантія(міс) | 36 |
| Дополнительно | Быстрая заморозка |
| Класс энергоэффективности | E |
| Количество отделений | 6 |
| Мoдель | HFF-V188E++ |
| Мощность замораживания | 9 кг/добу |
| Общий объем | 187 л |
| Особенности | Перенавешиваемые двери|статическая заморозка |
| Полезный объем | 187 л |
| Система размораживания | Ручная |
| Способ установки | Отдельностоящий |
| Суточное потребление эл. энергии | 0.209 кВт |
| Тип компрессора | Обычный |
| Тип отделений | Выдвижные ящики |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 54 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 199 ₴



