Запрошуємо вас ознайомитися з високотехнологічним холодильником Heinner HCNF-HM253XE++, який стане надійним помічником у зберіганні вашої їжі.
Цей холодильник пропонує ряд переваг, які забезпечать вам максимальний комфорт та зручність.
Система No Frost: Забудьте про проблеми ручного розморожування.
Система No Frost автоматично розморожує морозильну камеру, уникнувши утворення нальоту льоду і забезпечуючи оптимальні умови зберігання продуктів. Просторий об'єм: Загальний об'єм 253 л дозволяє зручно розмістити продукти та напої всієї вашої сім'ї, забезпечуючи максимальний комфорт і організацію простору.
Практичні функції: Електронне управління з регульованим термостатом дозволяє точно налаштувати температуру відповідно до вашого вибору.
Світлодіодне підсвічування забезпечить чудовий огляд вмісту холодильника навіть в темряві.
Відділення для фруктів і овочів, тримач для яєць, форма для кубиків льоду - все це робить користування холодильником ще більш зручним і практичним. Потужність заморожування: З холодильником Heinner HCNF-HM253XE++ ви можете швидко заморожувати свіжі продукти без втрати корисних властивостей, завдяки потужності заморожування 3,2 кг/24 год.
Оберіть цей холодильник і отримайте найкращу комбінацію ефективності, стилю та функціональності для вашої кухні!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heinner |
| Класс энергопотребления | E |
| Количество компрессоров | 1 |
| Особенности | Зона свежести, Быстрая заморозка |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода в морозильной камере | 10 ч |
| Вес | 51 кг |
| Высота | 180 см |
| Гарантія(міс) | 36 |
| Годовой расход электроэнергии | 220 кВт/год |
| Дверные корзины | 3 шт. |
| Дисплей | Отсутствует |
| Дополнительно | освещение, полка для яиц |
| Дополнительные функции | Внутреннее освещение, регулировка температуры холодильного отделения, регулируемые ножки |
| Климатический класс | N (+16°C до +32°C), ST (+16°C до +38°C) |
| Количество секций в морозильной камере | 3 шт. |
| Контейнер для овощей | 1 |
| Мoдель | HCNF-HM253XE++ |
| Мощность заморозки (за 24 ч) | 3.2 кг |
| Общий объем холодильника | 253 л |
| Оснащение | Контейнер для овощей|полка для бутылок|форма для льда |
| Полезный объем морозильной камеры | 71 л |
| Полезный объем холодильной камеры | 182 л |
| Полка для бутылок | В дверях |
| Полки холодильной камеры | 4 шт |
| Система размораживания морозильной камеры | No Frost |
| Система размораживания холодильной камеры | No Frost |
| Система разморозки No Frost | Холодильное+морозильное отделения |
| Способ установки | Отдельностоящий |
| Также ищут | No Frost, Большие, встраиваемые большие, высотой 180 см, с морозильной камерой, узкие |
| Тип компрессора | Обычный |
| Тип управления | Электромеханическое |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Функция перенавешивание дверей | Да |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Серебристый |
| Ширина | 54 см |
- Цена: 16 499 ₴



