Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShredMark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія(міс) | 12 |
| Додаткові характеристики | Індикатор переповненого кошика, автостоп у разі переповнення кошика, блокування роботи за відкритого кошика, захист від перевантажень |
| Категорія | для офісу |
| Мoдель | 0530HS+ (1*2 мм) |
| Об'єм кошика | 30 л |
| Особливості | Реверс|автостарт/стоп |
| Робоча ширина | 230 мм |
| Робочий цикл (&ml; працює&ß;/&one;відпочиває> | 15 |
| Розмір | 585 х 390 х 280 мм |
| Розмір шматочків | 1 х 2 мм |
| Швидкість | 2.5 м/хв |
| Тип різання | Перекреслений |
| Знищує за раз, аркушів (А4/70г) | 5 |
| Знищення | Папір |
| Рівень секретності | 7 |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Формат | А4+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 964 ₴


