
Гібридний трифазний інвертор 15kW Solis S6-EH3P15K-L 48V WiFi 2 MPPT
108 625 ₴
- В наличии
- Код: 42-00192
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гібридний трифазний інвертор з номінальною потужністю 15 кВт, з 2 вбудованими MPPT-контролерами; максимальна короткочасна потужність 22.5 кВт; напруга акумуляторної батареї 48 В; максимальний струм заряду/розряду 290 А / 290 А; вихідна напруга 400 В, вихідна частота 50/60 Гц; вхідна напруга 120-800 В; ККД 97.5%; діапазон напруги від сонячних панелей 160-600 В, максимальна потужність сонячних панелей 30 кВт; час перемикання на АКБ <10 мс; комунікаційні інтерфейси CAN / RS 485 / WiFi / GPRS / LAN / Bluetooth / Cellular; LCD-дисплей; підтримка заряду АКБ типу Li-ion; можливість підключення генератора; настінний монтаж; клас захисту IP66; температура середовища -25°C~+60°C; розміри 430 / 660 / 305 мм, вага 42 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solis |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 120-800 В |
| Выходное напряжение | 400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | Bluetooth, CAN, GPRS, LAN, RS485, WiFi |
| ККД | 97.5 % |
| Класс защиты | IP66 |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная мощность | 22.5 кВт |
| Монтаж | Настенный |
| Мощность | 12 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 160-600 В |
| Рабочая температура | -25°C ~ +60°C |
| Розміри | 430 / 660 / 305 мм |
| Струм розряду | 290 А |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Ток заряда | 290 А |
| Цвет | Белый |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 108 625 ₴



