
Джерело безперебійного живлення під зовнішній акумулятор Ritar RTSW-600ND12 LCD з правильною синусоїдою
5 278 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00015540
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 600 ВА/360 Вт; вхідна напруга АС 175-275 В; вихідна напруга АС 220 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 12 В, рекомендована ємність 20-65 А·год; максимальний струм заряду 7 А; час перемикання на АКБ до 6 мс; 1 розетка; інтерфейс RS232; розміри 236 / 85 / 130 мм; вага 4.2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Вес | 4.2 кг |
| Входное напряжение | AC 175-275 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Количество розеток | 1 Schuko |
| Максимальний струм заряду | 7 А |
| Мощность | 600 ВА / 360 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 236 / 85 / 130 мм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від повного розряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 5 278 ₴

