
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 5kW Megarevo та 2 акумуляторні батареї 25.6В 100Аг Cyclen
95 532 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00178-44-00080
- +380 (98) 178-81-90
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 5kW Megarevo та 2 акумуляторні батареї 25.6В 100Аг Cyclen LiFePo4 LiFePO4. Однофазний гібридний інвертор для сонячних панелей; максимальна потужність 5 кВт, максимальна короткочасна потужність 7.5 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду/розряду 100 А/100 А; вхідна напруга 176-270 В; діапазон напруги від сонячних панелей 100-440 В, макс. потужність 7.5 кВт; ККД 96%; вихідна напруга 230 В; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 48 В; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; комунікаційні інтерфейси CAN, RS485, DRM, сухі контакти; WiFi-адаптер у комплекті – для моніторингу з мобільного застосунку; сенсорний LCD-дисплей; режим підмішування; захист від перевантаження, короткого замикання, перенапруги; настінний монтаж; клас захисту IP65; робоча температура -25°C~+60°C; розміри 455 / 447 / 200 мм, вага 17 кг. Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 100 Аг; напруга 25.6 В; макс. струм заряду 60 А / розряду 100 А; кількість циклів: > 6000; можливість послідовного підключення до 2 акумуляторів; клас захисту IP67; розміри 345 / 190 / 245 мм; вага 18.42 кг. Кабель / перемичка для з’єднання акумуляторних батарей; довжина 30 см; дріт мідний ПВ-3 перерізом 10 мм2; клеми М8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Meta Keywords | Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 5kW Megarevo та 2 акумуляторні батареї 25.6В 100Аг Cyclen LiFePo4 LiFePO4 |
| Meta Title | Комплект резервного живлення: гібридний інвертор 5kW Megarevo та 2 акумуляторні батареї 25.6В 100Аг Cyclen LiFePo4 LiFePO4 |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Вес | 17 кг, 18.42 кг |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 176-270 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | CAN, DRM, RS485, Сухі контакти |
| ККД | 96 % |
| Количество фаз | 1 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Максимальний струм заряду | 60 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Монтаж | Настільний |
| Мощность | 5 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 345 / 190 / 245 мм, 455 / 447 / 200 мм |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип устройства | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Ток заряда | 100 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Цена: 95 532 ₴



