
Комплект резервного живлення: автономний інвертор 4.2kW Sako SUNON IV 24V +120A MPPT та 2 акумуляторні батареї
47 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00158-44-00075
- +380 (98) 178-81-90
Комплект резервного живлення: автономний інвертор 4.2kW Sako SUNON IV 24V +120A MPPT та 2 акумуляторні батареї 12.8В 100Аг Cyclen 12.8V 100AH LiFePo4. Автономний однофазний інвертор для сонячних панелей; максимальна потужність 4.2 кВт, максимальна короткочасна потужність 8.4 кВА; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду 120 А; вхідна напруга 90-280 В; діапазон напруги від сонячних панелей 60-450 В, макс. потужність 5000 Вт; ККД 93%; вихідна напруга 230 В ±5%; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 24 В; час перемикання на АКБ 15 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; вбудований локальний WiFi – лише для моніторингу з мобільного застосунку; знімний LCD-дисплей; функція «холодного» пуску; режим підмішування; захист від перевантаження, короткого замикання, перегріву; робоча температура 0°C~+50°C; розміри 481 / 300 / 130 мм, вага 13 кг. Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 100 Аг; напруга 12.8 В; макс. струм заряду 50 А / розряду 100 А; кількість циклів: > 6000; можливість послідовного підключення до 4 акумуляторів; клас захисту IP67; розміри 328 / 170 / 215 мм; вага 9.84 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Вес | 13 кг, 9.84 кг |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| ККД | 93 % |
| Количество фаз | 1 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальная мощность | 8.4 кВА |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Монтаж | Настенный |
| Мощность | 4.2 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 328 / 170 / 215 мм, 345 / 190 / 245 мм |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 15 мс |
- Цена: 47 200 ₴


