
Джерело безперебійного живлення DC UPS Trinix TRX-MUPS-3648PoE (20000mAh LiFePo4) 5V/9V/12V/24V/48V/PoE,
3 189 ₴
- Нет в наличии
- Код: TR-42-00163
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення з 4 вбудованими акумуляторними батареями LiFePo4 ємністю 5000 мАг (загальна ємність 20000 мАг); максимальна вихідна потужність 36 Вт; вихідні інтерфейси USB, DC, PoE, вихідна напруга 5 В + 9 В + 12 В + 24/48 В (PoE); вихідна напруга/струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/3А, DC2: 9В/3А, DC3: 12В/3А, PoE: 24В/1А, 48В/0.5А; вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц; розміри 210 / 130 /40 мм, вага 730 г. У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 70 см, кабель живлення DC-DC довжиною 35 см з роз’ємами, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 36 см з роз’ємами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Ah (4 шт.) |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 730 г |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Выходная мощность | 36 Вт |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В, 48 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Интерфейсы | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 210 / 130 / 40 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 3 189 ₴



