Блок живлення з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихідна потужність 24 Вт, вихідна напруга/струм: 24 В/1 А; вхідна напруга AC 85-264 В / DC 120-370 В; регулювання вихідної напруги; захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги; LED-індикація; робоча температура -20 °C ~ +70 °C; розміри 22.5 / 90 / 100 мм, вага 170 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 170 г |
| Входное напряжение | 85-264 В АС / 120-370 DC |
| Выходная мощность | 24 Вт |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходной ток | 1 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 22.5 / 90 / 100 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Цвет | Білий, Синій |
Информация для заказа
- Цена: 605 ₴



