
Блок живлення Mustang Energy PS-1202W 12V/2A вологозахищений IP67
377 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
- Нет в наличии
- Код: TR-43-00103
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Імпульсний блок живлення, вологозахищений; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2 А, вихідна потужність 24 Вт; вхідна напруга 100-240 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; клас захисту IP67; розміри 61 / 59 / 30 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 220 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 2 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 61 / 59 / 30 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 377 ₴

