Блок живлення з 1 каналом навантаження. Вихідна потужність 52.8 Вт, вихідна напруга/струм: 48 В/1.1 А; вхідна напруга AC 85-264 В / DC 120-373 В; захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги; LED-індикація; робоча температура -30 °C ~ +70 °C; металевий перфорований корпус; розміри 99 / 82 / 30 мм, вага 230 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 230 г |
| Входное напряжение | 85-264 В АС / 120-373 DC |
| Выходная мощность | 52.8 Вт |
| Выходное напряжение | 48 В |
| Выходной ток | 1.1 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 99 / 82 / 30 мм |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 532 ₴



