Блок живлення з 1 каналом навантаження. Вихідна потужність 156 Вт, вихідна напруга/струм: 24 В/6.5 А; вхідна напруга AC 85-132 В / DC 170-264 В; захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги; LED-індикація; робоча температура -30 °C ~ +70 °C; металевий перфорований корпус; розміри 159 / 97 / 30 мм, вага 480 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 480 г |
| Входное напряжение | 85-132 В АС / 170-264 DC |
| Выходная мощность | 156 Вт |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходной ток | 6.5 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 159 / 97 / 30 мм |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 821 ₴


