Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з LED-індикацією; потужність 600 ВА/360 Вт; вхідна напруга 220-240 В АС, 50/60 Гц; номінальна вихідна напруга 220 В АС, апроксимована синусоїда; вбудована акумуляторна батарея 7 Аг 12 В, час перепідключення 10 мс; 2 розетки; 274 / 95 / 139 мм; 4.2 кг (нетто) / 4.3 кг (брутто)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 4.2 кг |
| Входное напряжение | AC 220-240 В, 50/60 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Индикация | LED-підсвічування |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Мощность | 600 ВА / 360 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 274 / 95 / 139 мм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 591 ₴




