
Джерело безперебійного живлення DC UPS Kraft KRF-MUPS-1812 5V/9V/12V/24V/PoE, LiFePO4 2*6Ah, для роутера і
1 847 ₴
- Нет в наличии
- Код: TR-42-00109
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення з 2 вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю по 6000 мАг (38 Втг) (загальна ємність 12000 мАг); вихідні інтерфейси USB, DC, пасивне PoE, вихідна напруга 5 В + 9 В + 12 В + 24 В (PoE); вихідний струм та потужність кожного виходу: 5 В: 2 А/10 Вт, 9 В: 1.0 А/9 Вт, 12 В: 1.0 А/12 Вт, PoE: (0.5 А/24 В)/12 В; максимальна вихідна потужність 18 Вт; вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц; розміри 160 / 105 / 36.5 мм, вага 500 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 63 |
| Ємність акумулятора | 6 Ah (2 шт.) |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 500 г |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Интерфейсы | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 36.5 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 847 ₴






