Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; номінальна вихідна напруга 12 В; номінальний вихідний струм 2 A; номінальна вихідна потужність 28 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А; пластиковий корпус; розміри 27 / 92 / 56 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Выходная мощность | 28 Вт |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 2 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 27 / 92 / 56 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.5 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 703 ₴









