Блок живлення з функцією UPS (ДБЖ), з 2 каналами навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихідна потужність 179.4 Вт, вихідна напруга/струм: 1-й канал 13.8 В/9 А, 2-й канал 13.8 В/4 А; вхідна напруга AC 90-264 В / DC 127-370 В; регулювання вихідної напруги; захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву; LED-індикація; робоча температура -20 °C ~ +70 °C; розміри 63 / 125.2 / 115 мм, вага 710 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 710 г |
| Входное напряжение | 90-264 В АС / 127-370 DC |
| Выходная мощность | 179.4 Вт |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 4 А, 9 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 63 / 125.2 / 115 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перенапруги |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 4 030 ₴



