Універсальне джерело живлення з вбудованим літієвим аккумулятором на 10400 мАг. Інтелектуальна схема з перезарядженням, перерозрядженням та захист від короткого замикання. DC 5В/9В/12В вихідна напруга на вибір. Інтерфейси: USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/1A, DC 12V/1A, PoE 15V/0.6A, PoE 24V/0.6A; максимальна вихідна потужність 18 Вт; вхідна напруга 85-265В (AC) 50-60 Гц; розміри 160 / 105 / 33 мм, вага 390 г. Використання пристрою: телефонні системи VOIP, системи відеоспостереження, модем, охоронні системи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VIA Energy |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 5 |
| Ємність акумулятора | 10400 mAh |
| Вес | 390 г |
| Входное напряжение | 85-265 В |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В, 24 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Захист | Від перезарядки та перерозарядки, короткого замикання |
| Мощность | 18 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 33 мм |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 755 ₴



