SolarSaga 80 W повністю сумісна з усіма зарядними станціями Jackery і маює широкі можливості заряду. Доступний одночасний заряд до дванадцяти сонячних панелей потужністю 80 Вт. Надзвичайно міцні та прості у встановленні: виготовлені з повністю загартованого скла з низьким вмістом заліза товщиною 2,8 мм, що забезпечує неймовірно високу міцність сонячної панелі з унікальним кутовим дизайном. Стандарт IP68, сертифіковані для захисту від суворих погодних умов. Двометровий подовжувальний кабель забезпечує додаткову відстань зарядки і досить гнучкий для використання поза приміщеннями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jackery |
| Мощность | 80 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Номинальная мощность | 80 Вт |
| Рабочая температура | -10 - +65℃ |
| Розміри | 906 x 528 x 27 |
| Тип устройства | Сонячна панель |
Информация для заказа
- Цена: 14 650 ₴


