Використовується для зарядки станцій Jackery Explorer та може працювати і незалежно; 2 вбудованих USB-виходи (USB-A). Завдяки монокристалічним панелям Solar Saga 100 Вт має продуктивність вище середньої. З усієї сонячної енергії, яка потрапляє на неї, вона здатна відправляти на зарядну станцію до 23,7% електроенергії. Це одне з найвищих значень на ринку для портативних панелей, які зазвичай коливаються з перетворенням енергії близько 10-15%.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jackery |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.3 кг |
| Вихід USB-A | 5 В, 2.4 А |
| Вихід USB-C | 5 В 3 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Номинальная мощность | 100 Вт |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Тип устройства | Сонячна панель |
Информация для заказа
- Цена: 17 789 ₴



