Для повного заряджання портативної електростанції Jackery Explorer 2000 PRO з використанням 6 сонячних батарей SolarSaga 200 потрібно 2,5 години. Портативна сонячна панель також сумісна з іншими електростанціями Jackery. Удосконалені елементи сонячної панелі забезпечують вищий ККД перетворення до 24,3%, перевищуючи аналогічні сонячні панелі за схожих умов. Для зручності транспортування в комплект входить практична сумка для перенесення. Магнітні вставки на сонячній панелі дозволяють щільно скласти її та взяти з собою в улюблені подорожі на природу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jackery |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Номинальная мощность | 200 Вт |
| Особливості моделі | 18В/11,12A |
| Рабочая температура | -10 - +65℃ |
| Розміри | 540 x 2320 x 25 мм |
| Тип устройства | Сонячна панель |
Информация для заказа
- Цена: 30 348 ₴


