
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 12Аг Cyclen 12.8V 12AH LiFePo4
2 627 ₴
- Нет в наличии
- Код: TR-44-00076
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 12 Аг; напруга 12.8 В; макс. струм заряду 10 А / розряду 10 А; кількість циклів: > 3000; клас захисту IP67; розміри 151 / 94 / 99 мм; вага 1422 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.422 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 Ah |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 3000 |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Максимальний струм розряду | 10 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 153.6 Втг |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 151 / 94 / 99 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 2 627 ₴





