
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 40Аг Cyclen 12.8V 40AH LiFePo4
8 580 ₴
- Нет в наличии
- Код: TR-44-00078
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 40 Аг; напруга 12.8 В; макс. струм заряду 40 А / розряду 40 А; кількість циклів: > 6000; клас захисту IP67; розміри 198 / 166 / 169 мм; вага 5.753 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.753 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 40 Ah |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 40 А |
| Максимальний струм розряду | 40 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 512 Втг |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 198 / 166 / 169 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 8 580 ₴







