
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100Аг Cyclen 25.6V 100AH LiFePo4
35 106 ₴
- В наличии
- Код: TR-44-00080
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 100 Аг; напруга 25.6 В; макс. струм заряду 60 А / розряду 100 А; кількість циклів: > 6000; можливість послідовного підключення до 2 акумуляторів; клас захисту IP67; розміри 345 / 190 / 245 мм; вага 18.42 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.42 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Выходное напряжение | 25.6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 60 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 2560 Втг |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 345 / 190 / 245 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 35 106 ₴





