Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 45 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 225 / 140 / 210 мм; вага 12.85 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.85 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 49 |
| Ємність акумулятора | 45 Ah |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 225 / 140 / 210 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 5 188 ₴




