Виклична панель NeoLight NL-HPC03 black має вбудовану відеокамеру з роздільною здатністю 800 ТВЛ і кутом огляду 110°, зчитувач карт/ключів EM-marine (Mifare опціонально), мікрофон та динамік для розмови з відвідувачем, механічні кнопки виклику, світлодіодне підсвічування. Колір: чорний.
Дизайн
Панель має технологічний стиль. Пристрій має антивандальний корпус, який виконано з металу. Чорний колір відеопанелі підійде під будь-які інтер’єри.
Функціональність
Відеопанель NeoLight NL-HPC03 має наступні характеристики:
- кольорова 1/4″ CMOS матриця з роздільною здатністю 800 ТВЛ;
- стандарт відеосигналу: CVBS;
- широкий горизонтальний кут огляду 110°;
- світлодіодне підсвічування;
- тип доступу: карти/ключі EM-marine (Mifare опціонально);
- опції: підключеня датчика двері та кнопки входу;
- окрема кнопка виклику консьєржа, вводу кода та сервісу;
- механічні кнопки виклику;
- вбудовані мікрофон і динамік;
- клас захисту IP54 від попадання пилу і вологи;
- підходить для установки в приміщенні та на вулиці;
- температурний діапазон -25°C… +50°C.
Призначення
Відеопанель NeoLight NL-HPC03 призначена для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше жиле або робоче приміщення. Дозволяє побачити відвідувача і поговорити з ним, перебуваючи всередині приміщення, без необхідності відкривати двері.
Органи управління
На лицьовій панелі знаходиться:
- кнопки виклику;
- екран;
- об’єктив вбудованої камери;
- світлодіодне підсвічування;
- мікрофон;
- динамік.
Комплектація
У комплект NeoLight NL-HPC03 входить:
- виклична панель;
- кріпильні елементи та сполучні дроти;
Сумісність
Відеопанель NeoLight NL-HPC03 сумісна з HD та аналоговими відеомофонами NeoLight.
Інсталяція
- Просвердліть отвори в стіні на потрібній висоті.
- Відкрутіть фіксувальний гвинт в нижній частині панелі й зніміть її з кронштейна.
- Закріпіть кронштейн на стіні за допомогою шурупів.
- Проведіть кабелі через стіну і кронштейн і під’єднайте панель виклику.
- Встановіть панель на кронштейн і закріпіть її фіксувальним гвинтом в нижній частині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вандалозащита | Нет |
| Встроенная клавиатура | Да |
| Встроенный контроллер | Нет |
| Встроенный считыватель | EM-marine |
| Габаритные размеры | 145 х 370 х 34 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дальность подсветки | 3 м |
| Диапазон температур | -20...+50°C |
| Защита от влаги и пыли | IP54 |
| Звонок на мобильный | Нет |
| Класс устройства | средний+ |
| Количество каналов | >100 |
| Материал корпуса | Металл |
| Место установки | в помещении |
| Особенности | считыватель карт |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Подсветка кнопки вызова | Да |
| Потребление | 13 Вт (макс.) / 3 Вт (в режиме ожидания) |
| Рабочее напряжение | 24V DC |
| Разрешение матрицы | 800 ТВЛ |
| Режим «день-ночь» | есть, ICR-фильтр |
| Слот для карт памяти | Нет |
| Совместимость | с HD и аналоговыми домофонами Neolight |
| Стандарт видеосигнала | AHD |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип видеопанели | многоабонентская |
| Тип матрицы | 1/4" CMOS |
| Тип подключения | проводной |
| Тип подсветки | белый свет |
| Тип установки | настенный, накладной, врезной |
| Тип устройства | вызывная видеопанель |
| Угол обзора | 110° |
| Управление замком | реле |
- Цена: 7 420 ₴


