Wi-Fi IP-виклична панель Hikvision DS-KV6113-WPE1(B) має вбудовану відеокамеру з роздільною здатністю 1920×1080 і кутом огляду 129°, мікрофон та динамік для розмови з відвідувачем, 1 механічна кнопка виклику, 1 реле, 4 тривожні входи, microSD до 128 ГБ, зчитувач карт формату MIFARE, вбудоване інфрачервоне підсвічування камери. Колір: чорно-срібний.
Дизайн
Панель має технологічний стиль. Пристрій має антивандальний корпус, який виконано з металу. Чорно-срібний колір відеопанелі підійде під будь-який екстер’єр.
Характериситики Hikvision DS-KV6113-WPE1(B)
- кольорова матриця CMOS з роздільною здатністю 1920×1080;
- стандарт відеосигналу: IP (H.264);
- широкий горизонтальний кут огляду 129°;
- інфрачервоне підсвічування камери 3 м;
- одноканальна;
- зчитувач карт формату MIFARE;
- має вбудований Wi-Fi (2.4 ГГц) модуль;
- з’єднання з мережею через Ethernet (10M/100М) по протоколу TCP/IP, RTSP;
- автономна робота з інтернетом без монітора;
- переадресація виклику на телефон;
- вбудований сервіс Hik-Connect;
- функція відповіді на виклик через додадок з смартфону (чере інтернет з будь-якої точки світу);
- 1 вихід для замка, 1 вихід для підключення кнопки виходу, 4 тривожні входи;
- 1 механічна кнопка виклику;
- вбудовані мікрофон і динамік;
- клас захисту IP65 від попадання пилу і вологи;
- microSD до 128 ГБ;
- антисаботаж — тампер на відкриття та відривання:
- придушення шумів і ефекту відлуння;
- підтримує технологію PoE;
- підходить для установки в приміщенні та на вулиці;
- температурний діапазон -40°C…+60°C.
Призначення
Відеопанель Hikvision DS-KV6113-WPE1(B) призначена для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше жиле або робоче приміщення. Дозволяє побачити відвідувача і поговорити з ним, перебуваючи всередині приміщення, без необхідності відкривати двері.
Органи управління
На лицьовій панелі знаходиться:
- 1 кнопка виклику;
- об’єктив вбудованої камери;
- інфрачервоне підсвічування камери;
- зчитувач карток;
- мікрофон;
- динамік.
Комплектація
У комплект Hikvision DS-KV6113-WPE1(B) входить:
- виклична панель;
- кріпильні елементи та сполучні дроти;
Сумісність
Відеопанель Hikvision DS-KV6113-WPE1(B) сумісна з IP відеодомофонами.
Ціна Hikvision DS-KV6113-WPE1(B)
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
Інсталяція
- Просвердліть отвори в стіні на потрібній висоті.
- Відкрутіть фіксувальний гвинт в нижній частині панелі й зніміть її з кронштейна.
- Закріпіть кронштейн на стіні за допомогою шурупів.
- Проведіть кабелі через стіну і кронштейн і під’єднайте панель виклику.
- Встановіть панель на кронштейн і закріпіть її фіксувальним гвинтом в нижній частині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Пользовательские характеристики | |
| Вандалозащита | Нет |
| Встроенная клавиатура | Нет |
| Встроенный контроллер | Нет |
| Встроенный считыватель | Mifare |
| Габаритные размеры | 138х65х27 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дальность подсветки | 3 м |
| Диапазон температур | -40...+60°C |
| Защита от влаги и пыли | IP65 |
| Звонок на мобильный | Да |
| Класс устройства | средний |
| Количество каналов | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Место установки | в помещении, на улице |
| Особенности | Автономна робота з інтернетом без монітора. Переадресація виклику на телефон. Вбудований сервіс Hik-Connect |
| Поддержка Wi-Fi | Да |
| Подсветка кнопки вызова | Да |
| Потребление | 10 Вт |
| Рабочее напряжение | 12V DC, PoE |
| Разрешение матрицы | 2 Мп |
| Режим «день-ночь» | есть, ICR-фильтр |
| Слот для карт памяти | Да |
| Совместимость | з IP відеодомофонами |
| Стандарт видеосигнала | IP |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип видеопанели | индивидуальная |
| Тип матрицы | color CMOS |
| Тип подключения | проводной, беспроводный |
| Тип подсветки | инфракрасная |
| Тип установки | настенный, накладной |
| Тип устройства | вызывная видеопанель |
| Угол обзора | 129° |
| Управление замком | реле |
| Цвет корпуса | серый, черный |
- Цена: 6 440 ₴

