Трансформаторний безперебійний блок живлення Yli Electronic YP-902-12-3 перетворює мережеву напругу 220V AC в напругу 12V DC, вихідний струм 3 А. 1 канал. Корпус виконаний з металу сірого кольору. Без акумулятора. Можлива установка акумуляторів ємністю 1.2Аг, 2.2Аг, 4Аг, 7Аг. Призначений для організації безперебійного живлення в системах відеоспостереження та контролю доступу.
Функціональність
Блок живлення YP-902-12-3 має наступні характеристики:
- тип: трансформаторний;
- вхід: ~ 220 — 240 В, клема;
- вихід: +12 В / 3 А, клема;
- 1 канал навантаження;
- вбудований контролер і кнопка виходу;
- час затримки 0…30 сек;
- можлива установка акумуляторів ємністю 1.2Аг, 2.2Аг, 4Аг, 7Аг всередину корпусу, також з більшою ємністю поза корпусом ББЖ;
- захист від перевантажень;
- захист від короткого замикання;
- металічний корпус;
- розміри: 226x226x84 мм.
Інсталяція
Проведіть підключення пристрою в наступній послідовності:
* Необхідно використовувати герметичну акумуляторну батарею, що не обслуговується, з напругою 12В. При виборі і перед установкою акумуляторної батареї необхідно ознайомитися з інструкцією виробника батареї.
УВАГА! Деякі вузли блоку живлення знаходяться під високою напругою. Тому щоб уникнути ураження електричним струмом, при проведенні монтажних робіт напруга промислової мережі повинна бути відключена від блоку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YLI Electronic |
| Индикация | Световая |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет корпуса | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Внешнее исполнение БП | бокс без замка |
| Вход блока питания | клемма |
| Выход блока питания | клеммная колодка |
| Выходной ток (макс.) | 3 А |
| Габаритные размеры | 226x226x84 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диапазон температур | -10...+40°C |
| Класс устройства | средний |
| Количество каналов | 1 |
| Напряжение на входе | 220V AC |
| Напряжение на выходе | 12V DC |
| Особенности | можливість установки акумулятора до 7 Аг, вбудований контролер і кнопка виходу |
| Регулировка выходного напряжения | Нет |
| Рекомендуемая емкость АКБ | до 7 Ah |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип блока питания | Трансформаторный |
- Цена: 1 869 ₴

