
Прилад коліматорний Vector Optics Centurion 1x30 Red Dot
7 200 ₴
- В наявності
- Код: ST-SCRD-34
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vector Optics Centurion 1x30 має великий 30-міліметровий об'єктив і необмежене видалення вихідної зіниці, які забезпечують широке поле огляду, даючи змогу цілитися як у близькому положенні, так і з великою відстанню ока від окуляра. Лінзи Прибору мають багатошарове покриття. Підсвічування червоної точки працює понад 20 000 годин. Кріплення на планку Пікатінні дає змогу використовувати відкриті Прибортельні пристосування, які видно в нижній третій частині оглядового вікна. До комплекту входять кріплення для встановлення на планку Пікатінні, ключі для встановлення Прибору та заміни батареї, кришки об'єктива й окуляра, мікрофібра для обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 170 |
| Час роботи підсвічування (у годиннику) | 20 000 |
| Діаметр об'єктива, мм | 30 |
| Довжина, см | 67 мм |
| Джерело енергії | 1 x CR2032 |
| Кратність (збільшення) | 1х |
| Кріплення | Вівер/Пікатинні |
| Максимальний діапазон поправок | 60 MOA (вертикальна) 60 MOA (горизонталь) |
| Живлення | 1xCR2032 |
| Розмір точки, MOA | 3 MOA |
| Рівні яскравості підсвітки | 7 денних режимів/1 нічний |
| Фіксація на зброї | Постійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴





