-14%

Автомобильный комплект ночного видения на 80 метров для ЗСУ монитор 9 дюймов
9 880,60 ₴
8 472,60 ₴
- В наличии
- Код: BV-000710
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IPS |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | До 80 метрів |
| Дизайн монітора | HDMI, VGA, AV, AHD; ударостійкий корпус |
| Длина кабеля | 5 м |
| Камера | DS-2CE17D0T-IT5F (C), Turbo HD |
| Кріплення камери | Магнітне, сила утримання 50 кг |
| Монитор | RFM 952, 9", IPS |
| Об'єктив | 3.6 мм (широкий кут огляду) |
| Підключення | 4 Pin – BNC, прикурювач, кабель живлення, універсальна система |
| Робоча напруга | 12–24 В (живлення від бортмережі або прикурювача) |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920×1080) |
| Роздільна здатність монітора | 1024×600, AHD |
| Совместимость с моделью | H-2, Primera, Shadow |
| Температурний діапазон | -30°C … +100°C |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 8 472,60 ₴







