Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Без кріплення |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1/4"(0.25 MOA)@100 yds |
| Відстройка від паралаксу | Відбудова паралаксу на об'єктиві AO (Adjustable Objective) |
| Габарити упаковки | 45,5 х 11,5 х 8,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина приладу | 345 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 40 мм |
| Діаметр труби прицілу | 25.4мм (1") |
| Комплектация | Прилад Кришки на об'єктив та окуляр Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 12 |
| Мінімальна кратність, х | 4 |
| Подсветка прицельной марки | Немає |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 25,4 мм |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | Dead-Hold BDC |
| Штрихкод | 875874004191 |
Информация для заказа
- Цена: 8 268 ₴





