
Прибор оптический Vortex Crossfire II 3-12x56 AO Hog Hunter V-Brite IR (CF2-31049)
12 954 ₴
- Нет в наличии
- Код: S-926047
+380 (66) 928-55-23
- +380 (98) 178-81-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | Япония |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Без кріплення |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1/4"(0.25 MOA)@100 yds |
| Відстройка від паралаксу | Відбудова паралаксу на об'єктиві AO (Ajustable Objective), від 9 м до нескінченності |
| Габарити упаковки | 45,5 х 11,5 х 8,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина приладу | 363 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 56 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Комплектация | Прибор Солнцезащитная бленда Крышки на объектив и окуляр Батарей CR2032 Салфетка для протирки оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 12 |
| Мінімальна кратність, х | 3 |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Прилади |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | V-Brite IR |
| Штрихкод | 875874005686 |
Информация для заказа
- Цена: 12 954 ₴





