Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | До 60 метрів |
| Дальність ІЧ-підсвітки | 80 метрів |
| Дизайн монітора | Стаціонарний, з розгалуженим інтерфейсом для двох камер |
| Камера | Hikvision DS-2CE16D8T-IT3ZF |
| Количество камер в комплекте | 1 |
| Кріплення камери | Магнітне кріплення, утримання 50 кг |
| Монитор | RFM 075 AHD, 7" IPS |
| Об'єктив | 2.7–13.5 мм, варіофокальний (регулювання кута огляду) |
| Підключення | 4 PIN → перехідник на BNC (сумісний із більшістю камер відеоспостереження) |
| Робоча напруга | 12 - 24В |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920×1080 пікселів) |
| Роздільна здатність монітора | AHD (Analog High Definition), 1024×600 |
| Температурний діапазон | -30°C … +100°C |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 10 429,10 ₴










