Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | До 40 м, автоматичне вмикання в темряві |
| Дальність ІЧ-підсвітки | 80 метрів |
| Дизайн монітора | Розкладний, стійкий до вібрації та ударів |
| Камера | DS-2CE17D0T-IT3F (C), Turbo HD |
| Количество камер в комплекте | 1 |
| Кріплення камери | Магнітне, сила утримання понад 50 кг |
| Монитор | RFM 055 AHD, розкладний |
| Об'єктив | 2.8 мм, ширококутний |
| Підключення | 4 PIN кабель + перехідник 4 PIN – BNC |
| Робоча напруга | 12 - 24В |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп (1920×1080) |
| Роздільна здатність монітора | AHD (Аналогове HD) |
| Температурний діапазон | -30°C … +100°C |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 4 681,60 ₴









