Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | До 80 м |
| Дальність ІЧ-підсвітки | 80 метрів |
| Дизайн монітора | Розкладний, стійкий до вібрацій та ударів |
| Камера | DS-2CE17D0T-IT5F (3.6 мм) |
| Количество камер в комплекте | 1 |
| Крепеж | Магнітне, сила утримання 50 кг |
| Монитор | RFM 055 AHD, 5" |
| Об'єктив | 3.6 мм, ширококутний |
| Підключення | 4 PIN + адаптер живлення, перехідник на BNC (у комплекті) |
| Робоча напруга | 12 - 24В |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920×1080) |
| Роздільна здатність монітора | AHD (Analog High Definition), 1080P |
| Температурний діапазон | -30°C … +100°C |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 5 186,05 ₴










